Spiralista - Podpora

Podpora

Často kladené otázky

Co je Spiralista?

Spiralista je cvičební aplikace unikátní fyzioterapeutické metody Spirální stabilizace. Díky ní můžete cvičit tuto metodu každý den doma, v práci nebo na dovolené. Stačí si vytvořit Váš osobní tréninkový plán a začít se cvičením.

Potřebuji ke cvičení speciální pomůcky?

Ano, ke cvičení potřebujete elastické lano, které budete využívat téměř u všech cviků. K některým cvikům je potřeba také balanční podložka a opěrné hole. Ke cvikům prováděným v sedě je potřeba židle bez opěradla.

Jaký je počet opakování jednotlivých cviků při tréninku?

Standardní počet opakování u většiny cviků je deset. Pokud ale cvičíte dlouhodobě, počet opakování se mění v závislosti na náročnosti a množství cviků. V aplikaci Spiralista máme v každém tréninku počet opakování automaticky nastaven (zobrazuje se v playeru vlevo dole), takže se vám vždy ukáže, kolikrát máte cvik provádět.

Proč se trénink nepřehrává automaticky?

Automatické přehrávání tréninku v aplikaci Spiralista zatím bohužel není možné. Mezi jednotlivými cviky si v playeru přepínáte ručně. Dotykem pravé strany obrazovky přepnete na následující cvik a dotykem levé strany obrazovky na předchozí cvik.

Proč není aplikace dostupná v mé zemi?

Dostupnost aplikace Spiralista pro jednotlivé země je dána našimi aktuálními možnostmi dopravit do této lokality cvičební pomůcky.

Kolik stojí předplatné?

Aplikaci Spiralista si můžete stáhnout zdarma. Pokud budete chtít pravidelně cvičit a přehrávat si video tréninky, tak si zvolíte předplatné. Měsíční předplatné je za 259 Kč měsíčně s 1 týdnem zkušební doby zdarma. Roční předplatné je za 2550 Kč ročně se 2 týdny zkušební doby zdarma.

Jak si mohu změnit typ předplatného?

Na zařízení Android je nutné nejprve zrušit stávající předplatné a poté si zvolit nové. Na zařízení iOS si změníte typ předplatného přes nastavení telefonu nebo přímo v aplikaci Spiralista > Můj pokrok > Nastavení (ikona ozubeného kola vpravo nahoře) > Předplatné.

Jak si mohu zrušit předplatné?

Předplatné si zrušíte buď přes nastavení telefonu nebo přímo v aplikaci Spiralista > Můj pokrok > Nastavení (ikona ozubeného kola vpravo nahoře) > Předplatné.

Pro jaká zařízení je aplikace Spiralista dostupná?

Aplikace Spiralista je dostupná pro mobilní zařízení využívající operační systémy iOS (ve verzi 12 a vyšší) a Android (ve verzi 8 a vyšší).

Jaký je rozdíl mezi dlouhodobým a ručním plánem?

Dlouhodobý plán Vám sestaví aplikace sama na základě Vámi specifikovaného cíle. V dlouhodobém plánu jsou předem vybrané cviky, jednotlivé tréninky se tak dynamicky mění a vyvíjejí. Ruční plán si vytvoříte výběrem konkrétních cviků ze seznamu, které můžete kdykoliv měnit.

Kolik plánů si můžu sestavit?

V aplikaci si můžete sestavit 1 dlouhodobý plán a maximálně 3 ruční plány.

Jak si zapnu upozornění na trénink?

Upozornění na trénink si můžete zapnout během vytvoření plánu nebo později v detailu vytvořeného plánu přes tlačítko v pravém horním rohu obrazovky.

Co jsou Quick Workouts?

Quick Workouts jsou krátké, 10-15 minutové tréninky, které můžete zařadit do svého pravidelného cvičení. Narozdíl od dlouhodobých plánů se dynamicky nemění a nevyvíjejí. Cvičíte tedy stále stejnou sestavu cviků.

Co mám dělat, když se mi aplikaci nedaří spustit?

Nejdříve si zkontrolujte, jestli máte aktualizovanou poslední verzi operačního systému vašeho mobilního telefonu a staženou aktuální verzi aplikace Spiralista. Pokud vám ani přesto aplikace nejde spustit, kontaktujte nás prosím přes kontaktní formulář. Do popisu uveďte typ vašeho mobilního telefonu a verzi operačního systému.

Uchovává Spiralista moje data v soukromí?

Ano. Aplikace Spiralista je navržená tak, aby Vám zajistila soukromí a ochránila data vznikající při Vašich trénincích a při používání aplikace.

Kontaktujte nás

Pomocí formuláře níže nám můžete poslat svoje komentáře nebo nahlásit jakékoli problémy, na které jste narazili při používání naší mobilní aplikace. Vyberte z nabídky, čeho se Vaše zpětná vazba týká a potom vyplňte formulář.

Moje zpětná vazba se týká:
Operační systém:

Kontakt

Aplikace Spiralista

Spiralista s.r.o.
Karlova 933/7
614 00 Brno
Czech Republic

IČ: 05376025
OR: C 94996 vedená u Krajského soudu v Brně

email: info@spiralista.com

Cvičební pomůcky

SPS pomůcky s.r.o.
Podveská 1213/22
624 00 Brno
Czech Republic

IČ: 09046321
OR: C 116654 vedená u Krajského soudu v Brně

email: info@spiralista.com